Idealne stylizacje dla każdej sylwetki – jak ubierać się modnie i wygodnie?

Jednym z najczęściej zadawanych pytań jest to, jaki jest najlepszy styl dla danej figury. Być może poczujesz się rozczarowany, ale nie ma odpowiedzi na to pytanie! Każdy może nosić to, w czym czuje się dobrze, niezależnie od tego, jaką ma figurę czy jaki rozmiar nosi.

 

Istnieje tak wiele stylów, że nie musisz ograniczać się do jednego. Możesz inspirować się różnymi stylami, wybierać z nich poszczególne elementy i eksperymentować.

O czym należy więc pamiętać, kompletując swoją garderobę?

Nie ukrywaj swojego ciała

 

Jeśli masz krągłości, nie ukrywaj ich. Możesz myśleć, że wyszczuplający top lub ołówkowa spódnica pomogą Ci wyglądać szczuplej, ale tak nie jest. Znajdź takie ubrania, które podkreślą Twoje atuty.  Nie bój się odkrywać ciała, nawet jeśli Twoim zdaniem nie jest ono idealne! To mit, że trzeba ograniczać się do swojej sylwetki. Wybieraj więc zarówno odzież plus size, jak i ubrania z innych kategorii.

Przede wszystkim wygoda

Ubrania nie mogą Cię ograniczać, jeśli nie czujesz się w czymś komfortowo, nie zakładaj tego. Najważniejsze jest bowiem, aby dobrze czuć się w tym, co ma się na sobie. W przeciwnym wypadku cała stylizacja nie będzie prezentować się dobrze. Tak więc na pierwszym miejscu postaw wygodę, zarówno jeśli chodzi o ubrania, jak i akcesoria czy buty.

 

Related Posts

Luźniejsze, czy też dopasowane sukienki? Które, na jakie okazje?

Sukienki to idealny ubiór do noszenia przy każdej okazji, na co dzień sięgniemy po luźniejsze kreacje, jednak na spotkania w gronie znajomych, czy też imprezy, zazwyczaj wybieramy…