Jakie prezenty wręczyć swoim pracownikom?

Jest wiele powodów, aby podziękować swoim pracownikom w okresie świątecznym. To oni pomogli Ci rozwinąć i odnieść sukces jako firma, to oni są odpowiedzialni za upewnienie się, że Twoja firma działa sprawnie i to dzięki nim możesz wziąć dwa tygodnie wolnego w grudniu, aby odwiedzić rodzinę.

Aby pokazać swoje uznanie, ważne jest, aby dać prezenty, które ludzie rzeczywiście chcą. Wszyscy słyszeliśmy stare powiedzenie: „Nie można kupić szacunku”. I choć może to być prawda, z pewnością można zdobyć szacunek poprzez przemyślane gesty.

Ludzie lubią dostawać prezenty, które są dostosowane do ich zainteresowań. Pokazuje to, że znasz ich na poziomie osobistym i że zależy Ci na nich jako osobach. Na przykład, jeśli Twój pracownik gra na gitarze, możesz rozważyć kupienie mu albumu jednego z jego ulubionych zespołów lub nowego zestawu pałeczek perkusyjnych od jego ulubionego muzyka. Jeśli lubi czytać, być może podarujesz mu egzemplarz najnowszej książki jego ulubionego autora. Jeśli lubi sport, bilety na jeden z meczów jego ulubionej drużyny byłyby świetnym prezentem.

Jeśli Twoi pracownicy pracują w firmie w pełnym wymiarze godzin, a nie tylko sezonowo, rozważ podarowanie im jedynych w swoim rodzaju przedmiotów lub spersonalizowanych elementów, które odnoszą się do ich pracy.

 

Więcej pomysłów znajdziesz na stronie gadges.pl

Related Posts

Jak skutecznie promować firmę?

Im więcej wiesz o firmie, tym skuteczniej możesz ją promować. Od historii firmy do jej długoterminowych celów, promocje przynoszące korzyści firmie będą bardziej skuteczne, jeśli zrozumiesz, jak…