Leżaki do ogródka piwnego – jak wybierać, by trafić?

Aranżacja ogródka piwnego to w wielu placówkach gastronomicznych wydarzenie powtarzające się co roku. W jego przygotowaniu najważniejszy jest wybór siedzisk, na których posadzisz swoich klientów. Powinny być wygodne, łatwe w regulacji oraz estetyczne. Jak je wybrać? Tego dowiesz się z tekstu poniżej. 

Kwestie praktyczne w wyborze leżaka 

Leżak powinien być wytrzymały na oddziaływania takie jak wilgoć, nacisk sił fizycznych oraz zabrudzenia. Leżaki będą wystawione także na działanie promieni słonecznych oraz na dobowe wahania temperatur. Jakie leżaki wybrać by były wytrzymałe? 

Polecamy przede wszystkim leżaki ze stelażem drewnianym, idealne do placówek gastronomicznych. Możesz także sięgnąć po leżaki o stelażu metalowym lub leżaki z technorattanu. Te ostatnie są na tyle wytrzymałe, że nie trzeba chować ich na noc pod zadaszeniem. Z łatwością wytrzymują wiele godzin ekspozycji słońce, na deszcz i grad oraz niskie temperatury.

By leżak był wygodny, powinien posiadać możliwość regulacji ustawienia oparcia. Warto wybierać modele posiadające przynajmniej 3 lub 4-stopniową możliwość regulacji. Ponadto warto zwrócić uwagę czy w konstrukcji leżaka znajdują się podłokietniki lub inne elementy użytkowe. 

Kwestie estetyczne – i nie tylko 

Leżak powinien również opowiadać estetyce i wystrojowi Twojego lokalu. Warto wybierać materiały, które nie będą zaburzać charakteru. Masz do wyboru rozbudowaną kolekcję leżaków ze stelażem, wyposażonych w przyjemne tkaniny obiciowe. Znajdziesz także rozbudowaną ofertę siedzisk reklamowy, które oferuje dziś niemal każdy producent leżaków. Możesz wybierać leżaki prezentujące Twój logotyp, grafikę promocyjną lub nazwę lokalu, a także w inny sposób reklamujące Twoją Placówkę.

Related Posts

Wapno do bielenia drzew- co warto wiedzieć?

Wapno jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą uprawiać własne drzewa owocowe. Istnieje kilka odmian wapna, ale wszystkie mają coś wspólnego – zawierają duże stężenie wapnia i…

Jaki stół na taras wybrać?

Jeśli myślisz o zakupie stołu na taras lub patio, powinieneś być świadomy ich wielu różnych typów, które mogą się różnić wielkością, materiałem i rodzajem pogody, na którą…